"Hizmetler"

GEBECİK Sağlık Destek Hizmeti
www.gebecik.com

Türkiye'deki bütün Gebe-Hamile'lerin hizmetine ücretsiz olarak sunulan bir Gebelik Takip İletişim ve Paylaşım Platformu 'dur. Gebecik.Com, anne adayı Gebelerin-Hamilelerin gebeliklerini takip etmelerine yardımcı-destek olan ve bu gebelik süreci içinde diğer gebelerle iletişim-arkadaşlık kurmasını sağlayan, anne adayı gebelerin eşi, arkadaşı, doktoru ve diğer yakınları ile gebeliği ile ilgili paylaşım yapmasına imkan veren bir hizmettir.

Gebecik.Com sitesine üye olanlar, gebelik tarihinden itibaren doktor kontrolünde günlük haftalık ve aylık olarak sunulan destek bilgilendirme ve takip hizmetini alır. Gebecik.Com, bu hizmet ile anne adayı gebeleri bilgilendirmeyi, sağlıklı bir bebeğin doğumu için gerekli şartların sağlanmasına yardımcı olmayı misyon edinmiştir.

Sağlık Hizmetleri

Op. Dr. Meriç Çağrı AĞIR tarafından kurulan NARDA, sağlık alanında ihtiyaç duyulan hizmetlerin sağlanması için çeşitli hastanene ve sağlık birimleriyle çözüm ortaklığı mevcuttur.

Türkiye'nin çeşitli illerinde çalışmalar yapan NARDA, hedef bölgelerdeki sağlık kuruluşlarının bünyesinde bulunmayan hizmetlerin sağlanması aşamasında yatırımlar planlamaktadır. Böylece, NARDA'nın yatırımları sayesinde o bölge insanının belli dallardaki sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamak için, başka şehirlere gitmesine gerek kalmadan; kolay bir şekilde hizmet almasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Marketing Hizmetleri

Marketing, E-Ticaret ve Ürün Tedariği konusunda faaliyetleri olan NARDA, bütünleyici ürün pazarlaması anlayışıyla çözüm ortakları sayesinde hizmet vermektedir.

Teknolojinin gelişimine paralel olarak digital pazarlama kanallarına yatırım yapan NARDA'nın yakın zamanda faaliyete girecek E-Ticaret sistemi ile pazara farklı ürünler sunmayı hedeflemektedir.